Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Siepraw - Oferty sprzedaży domów

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 340 m²

Dom Z dużą działką 1,34 ha - siepraw | blisko krakowa, przestrzeń, prywatność I ogromny potencjał Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siepraw -.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92,70 m² 8 187,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

! rozpoczynamy przedsprzedaż domów w ramach drugiego etapu budowy inwestycji Królewska Park w Sieprawiu! Przedstawiamy Państwu inwestycję Królewska Park w Sieprawiu, czyli kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł141 m² 8 645,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z 2021 roku (projekt Archon - Dom w Malinówkach 5, odbicie lustrzane) w Sieprawiu. Działka o pow. 12,23 a zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jedna nieruchomość niedaleko od Krakowa - wiele możliwości - to jest ALTERNATYWA dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

970 000 zł165 m² 5 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Więcej informacji michał   e-mail:   Jeśli szukasz domu niedaleko od Krakowa na super widokowej działce - to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drewniany dom z duszą i ogrodem - zaciszny zakątek w Sieprawiu Szukasz domu z klimatem, przestrzenią do życia i bliskością natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł202 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stan zaawansowania: aktualnie wykonywane są instalacje wewnętrzne. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Sieprawiu pod Krakowem, w kameralnej inwestycji Domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł83 m² 14 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż - wyłączność, bez prowizji Siepraw, ul. Dębowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego, bardzo ekonomicznego parterowego domu Przytulnie i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m, położony w miejscowości Siepraw przy ul. Kawęciny. Budynek wybudowany w latach 90., usytuowany na działce rolnej, na terenie osuwisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł150,04 m² 6 284,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w malowniczym Sieprawiu, zaledwie 25 minut od granic Krakowa. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł202 m² 6 188,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł141,49 m² 8 615,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Siepraw, w gminie Siepraw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 215,55 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

2 500 000 zł240 m² 10 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Przepiękny nowoczesny dom w podkrakowskich Świątnikach Górnych - to alternatywa dla wymagających! Jeśli szukasz domu funkcjonalnego, dopracowanego i pięknie urządzonego, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

Dom z garażem, ul. Widokowa

Świątniki Górne

1 690 000 zł215 m² 8 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Na sprzedaż przepiękny dom z niesamowitym widokiem w spokojnej okolicy. Sama lokalizacja oraz widok jest wart co najmniej 200tyś. Z racji dużego przeszklenia salonu oraz jego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +3 km

Rynek pierwotny

1 290 000 zł215 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Domy w urokliwej dolinie Zawada. Zapraszam do zakupu domu w nowobudowanej inwestycji kameralnego osiedla ośmiu domów w podkrakowskiej Zawadzie. Typ budynku dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

595 000 zł134,50 m² 4 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Zawada koło Myślenic na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o pow.134,50 m2 położony na widokowej 7-arowej działce. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

749 000 zł134,50 m² 5 568,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

1 499 000 zł275 m² 5 450,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m powierzchni mieszkalnej + 52.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

1 649 000 zł289 m² 5 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - zawada k. Myślenic Na sprzedaż piękny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Zawada, w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

Rynek pierwotny

749 000 zł134,41 m² 5 572,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości fenig- home oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej części Zawady (gmina Myślenice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

Rynek pierwotny

1 029 000 zł185 m² 5 562,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krzyszkowice jedno osiedle różne domy Aż 4 projekty do wyboru! Zapraszam do zakupu jednego z jedenastu domów wolnostojących z dużymi działkami w Krzyszkowicach zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siepraw +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siepraw,małopolskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz domu niedaleko od Krakowa na super widokowej działce - to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Więcej informacji e-mail: jedna nieruchomość niedaleko od Krakowa - wiele możliwości - to jest alternatywa dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaż klimatyczny dom z bali o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 249 000 zł141 m² 8 827,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Siepraw, gm. Siepraw | 141,49 m | działka 12,23 a| Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

983 000 zł150 m² 6 551,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie deweloperskim w Sieprawiu Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknego parterowego domu w stanie niepełnym deweloperskim, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

550 000 zł143 m² 3 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Więcej informacji 604*196*759 Jeśli szukasz domu do wykończenia na widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 249 000 zł141 m² 8 827,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Siepraw, gm. Siepraw | 141,49 m | działka 12,23 a| Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siepraw,małopolskie

759 000 zł160 m² 4 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Victoria Estate prezentuje 160m2 dom w malowniczej i spokojnej okolicy w Sieprawiu pod Krakowem. Linko do filmu: nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest przestronny dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siepraw

Siepraw,małopolskie

489 000 zł120 m² 4 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą nieruchomości! Oferujemy trzy piękne domy na malowniczych działkach w Sieprawiu. Doskonała lokalizacja, zaledwie 9 km od Myślenic, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Biuro Trio Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nietuzinkową nieruchomości znajdującą się w malowniczej miejscowości Siepraw w województwie małopolskim, położoną zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Siepraw,małopolskie

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 450 000 zł155 m² 9 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Więcej informacji e-mail: oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m2 w cenie 1450000,00 pln Dom całkowicie wykończony z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Myśliwska

Siepraw,małopolskie

1 050 000 zł255 m² 4 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz domu na widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siepraw

Siepraw,małopolskie

350 000 zł62 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domek letniskowy na widokowej działce o powierzchni 8 ar w Sieprawiu. Działka Posesja całkowicie ogrodzona z bramą automatyczną i furtką. Stok południowy, znakomicie nasłoneczniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

869 000 zł177 m² 4 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :)! Piękny i zadbany dom o powierzchni użytkowej 177 m2, plus pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

500 000 zł220 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Dom 220m2 na 10a działce w Sieprawiu. Dom jest 3-kondygnacyjny i składa się z: - na parterze z 2 pokoi, kuchni, korytarza i pomieszczenia gospodarczego- kotłowni - na piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij