Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki leśne Siepraw - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Siepraw

Siepraw,małopolskie

199 000 zł4 600 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Media/instalacje: w otoczeniu działki; oferujemy na sprzedaż dużą atrakcyjną działkę o powierzchni 46a usytuowaną na wzniesieniu w miejscowości Siepraw Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Siepraw

Siepraw,małopolskie

125 000 zł1 700 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

nie ogrodzona, pochyła, przy drodze, sucha, widokowa; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: las, łąka; dojazd: droga asfaltowa; wymiary: około 19x94; widokowa lekko nachylona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

350 000 zł12 302 m² 28,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Sieprawiu. Oferujemy Państwu do sprzedania działkę budowlano-rolną o pow. 1,23ha położoną w Sieprawiu (działka nr 2764). Według planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siepraw

Siepraw,małopolskie

150 000 zł5 800 m² 25,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| okazja. Bez prowizji od Kupującego. Niepowtarzalna oferta.Tylko w naszym biurze(Umowa na wyłączność).Bez prowizji od Kupującego. Do sprzedania malowniczo położona działka budowlano-rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

158 000 zł1 760 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka budowlana położona w Sieprawiu. Działka o powierzchni 17,63 ar w pełni uzbrojona. Dojazd drogą własnościową, utwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana położona w miejscowości Siepraw o powierzchni około 10 arów (do wydzielenia z całości). Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana widokowa o pow.10 ar położona w Łyczance zaraz przy granicy z Sieprawiem. Media: kanalizacja na działce, gazociąg, wodociąg i prąd w odległości 40 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

piekna działka na południowym stoku ,widok na tatry w słoneczne dni ,cisza ,spokuj media na działce ,polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

187 000 zł2 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Sieprawiu, w sąsiedztwie lasu ( część lasku wchodzi w skład działki). Działka o powierzchni ok. 22 arów. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

225 000 zł3 300 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlano-rolną o powierzchni 33,04a (połowa budowlana, połowa rolna) w Czechówce, gm. Siepraw, usytuowaną 1,5km od stoku narciarskiego Siepraw-Ski. Działka jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

250 000 zł3 300 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlano-rolną o powierzchni 33,04a (połowa budowlana, połowa rolna) w Czechówce, gm. Siepraw, usytuowaną blisko stoku narciarskiego Siepraw-Ski. Działka jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

250 000 zł10 046 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mega okazja! pilnie sprzedam! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, piękną widokową działkę o powierzchni 10046 m2 zlokalizowaną w Gminie Siepraw. Dojazd do nieruchomości gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok.18a w Sieprawiu (około 21 km od Krakowa). Kształt działki - prostokąt o szerkości ok. 19m, minimalnie pochylona , otwarta od południa,od północy sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

288 000 zł4 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry oraz kościół w Zawadzie, spokojna okolica, łagodnie opada w stronę lasu ( w stronę południową). Wjazd od ulicy asfaltowej, od strony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij